Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie chce odpalić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie chce odpalić

    Ale jeżeli będziesz chciał zobaczyć MiGi w ich naturalnym środowisku to podjedziemy na podejście bo loty będą w przyszłym tygodniu cały dzień

    [ Dodano: Czw 02 Lip, 15 22:52 ]
    Jeszcze do pracy ale to już tylko przekazać samolot i narzędzia

    [ Dodano: Czw 02 Lip, 15 22:53 ]
    A Ty urlop już jutro masz??

  • #2
    nie chce odpalić

    Witam wszystkich mam problem z moją OII mam silnik 1.9tdi BJB 220 tyś przebiegu i mam problem mianowicie auto zaczęło mi ciężej palić po dłuższym postoju (tz. po 2 godzinach musi dłużej pokręcić) ale problem jest jak samochód postawie pod górkę przodem to masakra kreci próbuje załapać i nic nie da rady zapalić jeżeli stoję z górki to wszystko ok założyłem zaworek zwrotny na wężu z filtra do pompy paliwa przy silniku i nic nie pomogło koledzy może macie jakieś pomysły co się dzieje z moim silnikiem ??

    Komentarz


    • #3
      sprawdz jakie cisnienie podaje pompa paliwa w zbiorniku.
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        Miałem identyczne objawy w ś.p. Passacie. Stał z górki - nie było problemu, pod górkę - po godzinie już się ksztusił (nie mówię już co było po całej nocy).
        U mnie cofało się paliwo. Sprawdź czy masz szczelny filtr paliwa. Jak nie znajdziesz nieszczelności, to zamontuj sobie ten zaworek przedz filtrem, żeby paliwo z filtra nie uciekało. No i pytanie, czy zaworek jest sprawny, bo z własnego doświadczenia wiem, że są to rzeczy raczej tandetne.
        U mnie pierwszy był walnięty od nowości. Drugi zamontowałem i działało jakieś dwa tygodnie zanim padł. A potem olałem sprawę i stawałem na płaskim, albo z górki.
        Pozdrawiam.

        Komentarz


        • #5
          podłączę się do tematu
          u mnie takie same objawy jak u "lukasz1989zion", z tym , że nie próbowałem patentu z pozostawieniem auta na pochyłości.
          "german81" jak sprawdzić ciśnienie podawanego do zbiornika - vcds posiada taką funkcję?

          Komentarz


          • #6
            Nie nie posiada. Trzeba manometr podlaczyc i sprawdzic.
            Przemek
            DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
            A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
            80 B3 Limo 1.6 TD SB

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X